V. Домашнє завдання
1. Опрацювати конспект. 2. Підготувати електронну презентацію на тему «Сучасна молодіжна субкультура».
Навчально-методична картка заняття №___ 4_ Дисципліна (група) «Людина і світ» І ТО, І ГО, І БО, І ОД Вид заняття лекція-дискусія Методи навчання дискусія, бесіда-повторення та повідомлення (словесні - дискусія, бесіда (вступна, повідомлення, повторення, контрольна, відтворення); наочні, практичні, контрольні, самостійні) Мета заняття: - навчальна - визначити сутність понять «стереотипи», «толерантність»; формувати вміння застосовувати знання з різних навчальних курсів і власного життєвого досвіду для розв'язання навчальних практичних завдань. - виховна -розвивати готовність і потребу студентів до самопізнання і самореалізації своєї особистості; сприяти формуванню в учнів активної життєвої позиції. Наочні посібники - Бізбіз Т. О. Усі уроки до курсу «Людина і світ». 11 клас. Стандартний, академічний та профільний рівні. — X.: Вид. група «Основа», 2011. — 301 [3] с.: табл. — (Серія «Усі уроки»). - Бондаренко Я..Г. «Людина і світ». 11 клас. Стандартний, академічний та профільний рівні: Розробки уроків – Х.: Вид-во «Ранок», 2011. – 224 с. - Гісем О. В, Людина ісві. 11 клас: Навч.посібник. – Х.: Вид-во «Ранок», 2012. – 192 с. Література - Людина і світ: Підручник / Гол. ред. Л.В. Губернський. – 2-ге вид. – К.: «Знання», 2001. - Людина в сучасному світі. — К., 1997. - Міхнєвська Н. В. Що таке пізнання? // Історія та правознавство. — № 1. — 2010. - Світ і людина, суспільство: Хрестоматія / За ред. Р. А. Арцишевського. — К., 1997. - Человек: Философский энциклопедический словарь. — М.: Наука, 2000. - Хамітов Н. Історія філософії: проблема людини. — К., 2006. ХІД ЗАНЯТТЯ
I. Організаційна частина II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності Епіграф до пари: Не все однаково придатне для всіх. Римський поет ІІроперцій Перевірка домашнього завдання Виступ учнів з презентаціями «Сучасна молодіжна субкультура». III. Мотивація навчальної діяльності Стереотипи нас супроводжують щоденно. Уявіть собі, яким є уявлення про: відмінницю, вчительку, циганку, бізнесмена, ділову жінку, бомжа. Виберіть 2 стереотипи і запишіть їх характерні ознаки. А тепер об'єднайтеся в групи та обміняйтеся своїми характеристиками. 1. Чи у всіх були однакові стереотипи? 2. Якщо так, то чому? 4. Чому у вас виникли саме такі стереотипи? 5. Як ви вважаєте, які чинники впливають на формування стереотипів у суспільстві? Вправи, які ми будемо виконувати сьогодні, ознайомлять вас з основними складовими «піраміди ненависті» — забобонами і стереотипами, дискримінацією, насильством. Ви зможете навчитися розпізнавати їх у собі та інших, розуміти їх причини і шкоду, яку вони завдають суспільству і кожному з нас. Наявність стереотипів не є провиною людини. Стереотипи є в кожного з нас, і це — природний спосіб пізнання світу. III.Повідомлення питань нової теми Стереотипи та упередження 3.1.Стереотипи та упередження. 3.2.Стереотипи та їх роль у житті людини і суспільства.
Читайте также: V. . Домашнє завдання Воспользуйтесь поиском по сайту: ©2015 - 2024 megalektsii.ru Все авторские права принадлежат авторам лекционных материалов. Обратная связь с нами...
|