V. Домашнє завдання
1. Опрацювати конспект та підготуватись до семінару.
Навчально-методична картка заняття №___ 7.2_ Дисципліна (група) «Людина і світ» І ТО, І ГО, І БО, І ОД Тема: Відносини між людиною та державою Вид заняття семінар Методи навчання дискусія, бесіда-повторення та повідомлення Мета заняття: - навчальна – ознайомити студентів з основними функціями та завданнями соціальної мобільності як невід'ємної частини культури сучасного, демократичного суспільства; продовжити формування умінь і навичок аналітичної роботи студентів з джерелами інформації; сприяти виробленню навичок дослідницької роботи, соціальній адаптації студентів, розкриваючи роль професії як «соціального ліфта». - виховна -розвивати готовність і потребу студентів до самопізнання і самореалізації своєї особистості; сприяти формуванню в учнів активної життєвої позиції. Наочні посібники - Бізбіз Т. О. Усі уроки до курсу «Людина і світ». 11 клас. Стандартний, академічний та профільний рівні. — X.: Вид. група «Основа», 2011. — 301 [3] с.: табл. — (Серія «Усі уроки»). - Бондаренко Я..Г. «Людина і світ». 11 клас. Стандартний, академічний та профільний рівні: Розробки уроків – Х.: Вид-во «Ранок», 2011. – 224 с. - Гісем О. В, Людина ісві. 11 клас: Навч.посібник. – Х.: Вид-во «Ранок», 2012. – 192 с. Література - Людина і світ: Підручник / Гол. ред. Л.В. Губернський. – 2-ге вид. – К.: «Знання», 2001. - Людина в сучасному світі. — К., 1997. ХІД ЗАНЯТТЯ I. Організаційна частина II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності 1. Що таке права і свободи людини? 2. Яку відповідальність Ви несете за свої вчинки? 3. Чим відрізняються права людини від прав громадянина?
III. Мотивація навчальної діяльності Втрата людських прав одразу збігається з перетворенням особистості на біологічну особину Х.Арендт Повідомлення питань семінару Відносини між людиною та державою 3.1. Обов’язки громадянина і обов’язки держави. 3.2. Фундаментальні права і свободи людини, їх класифікація. 4.1. Пояснення студентами питання 3.1. - ознайомити з обов’язками громадянина і обов’язками держави. 4.2. Пояснення студентами питання 3.2. - охарактеризувати фундаментальні права і свободи людини, а також про класифікувати їх.
ІV. Узагальнення та систематизація вивченого методом евристичної бесіди та підсумок заняття (оцінювання) 1. Визначте зміст понять «людина», «права людини» та «відповідальність людини». 2. Визначте зміст понять «громадянин», «права громадянина» та «відповідальність громадянина». 3. Чи можуть громадяни нашої держави мати лише права? 4. Чи повинна держава нести відповідальність перед своїми громадянами? У чому полягає ця відповідальність?
V. Домашнє завдання 1. Складіть пам'ятку «Якщо ваші права порушені», зазначте в ній, куди може звернутися людина по допомогу, який порядок звернення, вкажіть адреси та телефони, де можна отримати захист.
Викладач: ______________
Навчально-методична картка заняття № 8 Дисципліна (група) «Людина і світ» І ТО, І ГО, І БО, І ОД
Читайте также: V. . Домашнє завдання Воспользуйтесь поиском по сайту: ©2015 - 2024 megalektsii.ru Все авторские права принадлежат авторам лекционных материалов. Обратная связь с нами...
|