Главная | Обратная связь | Поможем написать вашу работу!
МегаЛекции

Тема: Україна і світ




Вид заняття лекція-дискусія

Методи навчання дискусія, бесіда-повторення та повідомлення

Мета заняття:

- навчальна – визначити сутність понять «інтеграція», «інтеграційні процеси»; визначити місце України в інтеграційних процесах Європи.

- виховна -розвивати вміння самостійно мислити; виховувати активну життєву позицію; розширювати міжпредметні зв’язки.

-

Наочні посібники

- Бізбіз Т. О. Усі уроки до курсу «Людина і світ». 11 клас. Стандартний, академічний та профільний рівні. — X.: Вид. група «Основа», 2011. — 301 [3] с.: табл. — (Серія «Усі уроки»).

- Бондаренко Я..Г. «Людина і світ». 11 клас. Стандартний, академічний та профільний рівні: Розробки уроків – Х.: Вид-во «Ранок», 2011. – 224 с.

- Гісем О. В, Людина ісві. 11 клас: Навч.посібник. – Х.: Вид-во «Ранок», 2012. – 192 с.

Література

- Людина і світ: Підручник / Гол. ред. Л.В. Губернський. – 2-ге вид. – К.: «Знання», 2001.

- Людина в сучасному світі. — К., 1997.

ХІД ЗАНЯТТЯ

I. Організаційна частина

II. Актуалізація опорних знань, мотивація навчальної діяльності

Що таке політ культурність?

Що вважають основою співіснування різних культур у полікультурному суспільстві?

Що таке егоцентризм?

 

III. Мотивація навчальної діяльності

Найбільш актуальною проблемою залишається вибір державної стратегії.

Світ не дружній і не ворожий стосовно нас, а просто байдужий.

Ми не можемо врятувати світ, не змінивши його.

Бесіда

1. Що таке світове співтовариство?

2. Яку роль відіграє зовнішня політика держави в її розвитку?

3. Якого зовнішньополітичного курсу дотримується Україна на сучасному етапі розвитку?

ІІІ. Повідомлення питань нової теми

Україна і світ

Україна у структурі загальноцивілізаційного процесу.

Інформаційне суспільство.

Глобальні проблеми людства.

IV. Вивчення нового матеріалу

4.1. Пояснення викладачем питання 3.1.

Україна у структурі загальноцивілізаційного процесу.

4.2. Пояснення викладачем питання 3.2.

Інформаційне суспільство.

4.3. Пояснення викладачем питання 3.3.

Глобальні проблеми людства.

 

V.Узагальнення та систематизація вивченого методом фронтального опитування та підсумок заняття (оцінювання)

Бесіда

Що таке глобальні проблеми людства?

Чи погоджуєтеся ви з твердження, що для подолання глобальних проблем сучасності необхідності необхідна співпраця людства? Обґрунтуйте свою точку зору.

 

Як Ви бачите місце України у світовому співтоваристві?

 

 

VI. Домашнє завдання

1.Опрацювати конспект.

Викладач: ______________

 

Конспект

Лекції з дисципліни «Людина і світ»

За спеціальністю «Туристичне обслуговування», «Готельне обслуговування», «Оціночна діяльність», «Бухгалтерський облік»

Склав викладач: Погоріляк О.О.

Конспект розглянутий та схвалений

На засіданні циклової комісії

Суспільно-гуманітарних дисциплін

Протокол №

Від «___» _____________20__р.

Голова комісії

 

 

Україна і світ

Україна у структурі загальноцивілізаційного процесу.

Інформаційне суспільство.

Поделиться:





Читайте также:





Воспользуйтесь поиском по сайту:



©2015 - 2024 megalektsii.ru Все авторские права принадлежат авторам лекционных материалов. Обратная связь с нами...